*Alışverişiniz esnasında hesaplanan kargo fiyatları satın aldığınız yedek parçaların ağırlığına göre hesaplanmış tahmini kargo fiyatlarıdır.

1-     Teslimat ; anlaşmalı olduğumuz kargo şirketleri aracılığı ile yapılır .
 

 2-    Paketlerinizin, alışverişinizden sonra size belirtilen süreler içinde yol,hava şartları ve araç arızasından dolayı teslim edilememesi durumunda [email protected] 'a  e-posta veya 0530 317 99 95 nolu telefondan bize ulaşabilirsiniz. Kargo şirketi tarafımızdan ya da müşteri tarafından aranarak paket takibi yapılabilir. Paketin tesliminde ıslak imza şarttır. Paketi hüviyet tespiti ile teslim alıp, kargo teslim tutanağını imzalanması gerekir. Kargo şirketinin sizi ziyareti esnasında adreste bulunmadığız takdirde lütfen bırakılan not çerçevesinde kargo şirketi ile irtibata geçiniz.

Zarar görmüş paket durumunda ;

1-  Zarar görmüş paketler teslim alınmayarak, teslimatçı firmaya tutanak tutturulmalıdır.  Paket teslim alındıktan sonra teslimatçı firmanın görevini eksiksiz yaptığı kabul edilmiş sayılır. Bu yüzden; teslimat sırasında hasarlı olduğu tespit edilen paketler kabul edilmeyip tutanak tutturulmalıdır. Daha sonra, tutanak [email protected] adresine e-mail ile bildirilmelidir. Ürün yeniden temin edilip, en kısa zamanda teslimatın tekrarlanması sağlanacaktır.

2- Eğer teslimatçı firma yetkilisi paketin hasarlı ürünün hasarsız olduğunu düşünüyorsa, orada paketin açılarak ürünlerin hasarsız teslim edilip edilmediğini kontrol ettirme ve durumun yine bir tutanakla tespit edilmesini isteme hakkınız vardır.


3- Genel olarak satın aldığınız ürünleri tahrip etmeden, kullanmadan ve ürünün tekrar satılabilirliğini bozmadan, teslim tarihinden itibaren on dört ( 14 ) günlük süre içinde neden belirtmeden iade edebilirsiniz. Bu durumda iade kargo ücreti alıcıya aittir. 
Bkz: İade Koşulları 

4- Kargo şirketine teslimatlar çoğunlukla 3 gün içerisinde yapılmakta olup teslim süresi 30 güne kadar uzayabilir.KARGO

1- Firmamız gerek duyduğunda daha hızlı gönderimde bulunmak amacıyla kargo firması değişikliği yapabilir.


2- Ortalama teslim süreleri: Özel Kargo Şirketi'yle (kargoya verildiği andan itibaren)tahmini 1-7 gündür. Aksi belirtilmedikçe kargo ücreti alıcıya aittir. 
Kargo bedeli tarafımızca karşılanacak ürünlerin açıklamalarında bu durum belirtilecektir.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR